skip to Main Content

Velkommen til Harestua Auto AS

Harestua Auto er forhandler av Suzuki, Isuzu, BYD og Maxus på Hadeland. Vi forhandler både person- og varebiler, fossile og elektriske biler. Vi har til enhver tid et utvalg av nye Suzuki utstilt i våre moderne lokaler som ble restaurert og utvidet i 2014. Vårt nye bilanlegg ble åpnet i 2017, der har vi nye BYD og varebiler, samt brukte biler utstilt. I dag er vi 10 engasjerte og velutdannede medarbeidere i bedriften som bidrar aktivt til at du skal trives hos oss og med de bilmerkene vi selger.

Med våre to japanske bilmerker, Suzuki og Isuzu, samt kinesiske BYD og Maxus dekker vi de fleste kundebehov. Bilmerkene er i seg selv en garanti på at du gjør et trygt valg når du skal handle bil. Vi tilbyr alt fra de minste småbilene, et bredt utvalg av ulike personbiler, de mest populære firehjulstrekkerne, elektriske varebiler samt et av markedets aller beste pickup merke! Her finner du modeller for enhver smak, og for ethvert behov. Fra vår beliggenhet på Harestua (ved RV.4) omsetter vi rundt 200 nye og brukte biler årlig.

Du får råd og veiledning for en hyggelig og trygg bilhandel. Våre dyktige medarbeidere har erfaring fra pickup varebil fra Isuzu og personbiler fra BYD, Maxus og Suzuki, samt salg av brukte biler. Vi på Harestua Auto har alltid fokus på å gi deg god kundeservice, hvilket resultatene på kundeundersøkelsene er en bekreftelse på. Besøk oss, og sammen med våre erfarne og dyktige selgere skal vi finne drømmebilen du er på utkikk etter.

Kontaktinformasjon

Besøksadresse
Harestua Auto AS
Kvernhusvegen 13
2743 Harestua

Postadresse
Harestua Auto AS
Postboks 53
2716 Harestua

Telefon: 61 32 68 00
Org.nr.: 876 359 022

Økt kjøreglede siden 1996

Vi håper på å leve opp til vårt motto:
Harestua Auto AS – øker kjøregleden!

Vi ønsker alle nye og gamle kunder velkommen innom vår forretning for en hyggelig bilprat. Vår entusiasme for din bil, uansett merke, er din trygghet for kvalitet og god biløkonomi!

Bestill prøvekjøring

Bestill brosjyre

Bestill verkstedtime

Våre medarbeidere

Elisabeth Hanserud

Elisabeth Hanserud

Eier/selger
922 11 220
elisabeth@harestua-auto.no

Arne Ørpen Sannerud

Arne Ørpen Sannerud

Daglig leder/selger
911 92 944
arne@harestua-auto.no

Isabel Kammerud Olsen

Isabel Kammerud Olsen

Kontorleder
909 61 075
isabel@harestua-auto.no

Inger Marie Kristiansen

Inger Marie Kristiansen

Ettermarkedsleder
920 92 061
inger.marie@harestua-auto.no

Daniel Iversen Uthuslien

Daniel Iversen Uthuslien

Teknisk leder/faglært mekaniker/Honda RT-tekniker
61 32 68 00
daniel@harestua-auto.no

Hans Krågsrud

Hans Krågsrud

Stedfortredende teknisk leder/faglært mekaniker
920 92 061
hans@harestua-auto.no

Anne Vengsholt

Anne Vengsholt

Selger
902 96 655
anne@harestua-auto.no

Alexander Benum Pladsen

Alexander Benum Pladsen

Klargjører
61 32 68 00
alexander@harestua-auto.no

Mathilde Hanserud

Mathilde Hanserud

Næringsselger
915 31 111
mathilde@harestua-auto.no

Per Erik Fredheim Berven

Per Erik Fredheim Berven

Lakkerer
61 32 68 00

Frode Hanserud

Frode Hanserud

Stedfortredende teknisk leder
900 28 549
frode@harestua-auto.no

Dennis Zimmermann

Dennis Zimmermann

Lærling verksted
61 32 68 00
dennis@harestua-auto.no