Velkommen til Harestua Auto AS

Harestua Auto er forhandler av Honda, Suzuki og Isuzu på Hadeland. Vi forhandler både person- og varebiler, og har til enhver tid et utvalg av nye biler utstilt i våre moderne lokaler som er restaurert og utvidet i 2014. I dag er vi 10 engasjerte og velutdannede medarbeidere i bedriften som bidrar aktivt til at du skal trives hos oss og med de bilmerkene vi selger.

Med våre tre japanske bilmerker, Honda, Suzuki og Isuzu, dekker vi de fleste kundebehov. Bilmerkene er i seg selv en garanti på at du gjør et trygt valg når du skal handle bil. Vi tilbyr alt fra de minste småbilene, et bredt utvalg av ulike personbiler, de mest populære firehjulstrekkerne, samt et av markedets aller beste pick-up merke! Her finner du modeller for enhver smak, og for ethvert behov. Fra vår beliggenhet på Harestua (ved RV.4) omsetter vi rundt 200 nye og brukte biler årlig.

Du får råd og veiledning for en hyggelig og trygg bilhandel. Våre dyktige medarbeidere har erfaring fra pick-up varebil fra Isuzu og personbiler fra Honda og Suzuki, samt salg av brukte biler. Vi på Harestua Auto liker å gi deg god kundeservice, hvilket resultatene på kundeundersøkelsene er en bekreftelse på. Besøk oss, og sammen med våre erfarne og dyktige selgere skal vi finne drømmebilen du er på utkikk etter.

Kontaktinformasjon

Besøksadresse
Harestua Auto AS
Kvernhusvegen 13
2743 Harestua

Postadresse
Harestua Auto AS
Postboks 53
2716 Harestua

Telefon: 61 32 68 00
Org.nr.: 876 359 022

Økt kjøreglede siden 1996

Vi håper på å leve opp til vårt motto:
Harestua Auto AS – øker kjøregleden!

Vi ønsker alle nye og gamle kunder velkommen innom vår forretning for en hyggelig bilprat. Vår entusiasme for din bil, uansett merke, er din trygghet for kvalitet og god biløkonomi!

Bestill prøvekjøring

Bestill brosjyre

Bestill verkstedtime

Våre medarbeidere

Elisabeth 2

Elisabeth Hanserud

Daglig leder/selger
922 11 220
elisabeth@harestua-auto.no

Isabel

Isabel Kammerud Olsen

Kontormedarbeider/selger
920 92 060
isabel@harestua-auto.no

Frode

Frode Hanserud

Stedfortredende teknisk leder/
verkstedansvarlig
900 28 549
frode@harestua-auto.no

Alf

Alf Bernstrøm

Selger
930 54 153
alf@harestua-auto.no

Anne

Anne Vengsholt

Kundeveileder
922 02 096
anne@harestua-auto.no

IMG 8577

Tron Lehre

Teknisk leder/
Honda RT-tekniker

920 92 061
tron@harestua-auto.no

Daniel

Daniel Uthuslien

Faglært mekaniker
61 32 68 00
daniel@harestua-auto.no

Inger Marie

Inger Marie Kristiansen

Delelager
922 02 031
inger.marie@harestua-auto.no

IMG 5046

Jon Anders Hvinden

Klargjører
61 32 68 00

Simen

Simen Prestmarken

Lærling verksted
61 32 68 00